אודות Pelo תוספות שיער 

בני פאר
מייסד Pelo תוספות שיער

אני בני פאר ודובב שפי הקמנו את PELO בשנת 2008 על מנת לתת פתרון לבעלי שיער דליל ולמתקרחים עם רגישות רבה בנושא נשירת שיער, הבנה בתחום האסתטיקה והיופי והבטחה לדיסקרטיות מוחלטת

יש לנו נסיון רב בשחזור מדוייק של שיער מלא כמו שהיה לכם בעבר באזורים קרחים ודלילים והתאמה מושלמת של תוספת שיער לשיערכם הקיים.

אנחנו מתחייבים ל100% הצלחה למראה שיער טבעי ויפה ללא כאבים וללא תרופות.

דובב שפי
מייסד Pelo תוספות שיער

גם השיער שלי נשר ונעשה דליל מאוד, אני מכיר את ההרגשה על בשרי לכן חיפשתי ומצאתי פתרון אמיתי ואיכותי, כיום אני נהנה משיער מלא.

בעבר ניסיתי לעשות כמעט הכל על מנת לעצור את נשירת השיער ובשלב מאוחר יותר גם להסוות את מראה השיער הדליל, כלום לא עזר באמת ושום דבר אחר לא היה קרוב אפילו למראה שאני מגיע אלייו היום ע"י תוספת שיער, מצאתי פתרון שאני מאמין בו ואני מאוד שמח לחלוק אותו עם הלקוחות שלי

אני מזמין אתכם לבוא לראות אותי מקרוב ולהתרשם מהשיער שאני נהינה ממנו היום.

מחויבות לשירות

חברת Pelo תוספות שיער מייחסת חשיבות רבה לשביעות רצון הלקוחות שלנו ונוקטים במרב המאמצים להעניק לכם את השירות הטוב ביותר.
פנייתכם תורמת רבות לקידום השירות, אנו מקבלים בתודה ובהערכה כל פניה, הערה והצעה –
צרו קשר

איכות גבוהה ביותר

ב- Pelo לא מתפשרים על איכות השיער ואנו מוודאים שתקבלו שיער טבעי באיכות הטובה ביותר שיש, יחד עם התאמה של 100% לשיער הקיים, ללא הבדלי מרקם, סוג, צבע וצפיפות השיער.

עמידה בזמנים

אנחנו מבינים שזמנכם יקר מאוד ולכן תתקבלו בדיוק בשעה שקבעתם ללא עיכוב, ב- Pelo השירות אישי ומסור, הטיפול מתבצע בזריזות וביעילות, עם כל תשומת הלב האפשרית ללקוח.

שמירה על דיסקרטיות

אנו מעניקים ללקוחותינו חדרים אישיים ומאובזרים ברמה הגבוהה ביותר בכדיי לשמור על פרטיות, דיסקרטיות ועל חווית טיפול מושלמת. פה תהינו משירות וחווית טיפול ברמה הגבוהה ביותר שיש ותפעל במטרה להבטיח שיפור מתמיד ברמת טיפול בלקוחות.

נגישות נוחה

בחרנו להתמקם באיזור מרכזי בראשל"צ, עם גישה נוחה לתחבורה ציבורית וחניה חופשית בחינם.
 
כתובתנו:
רחוב סחרוב 5 ראשון לציון
טלפון: 03-9510020
car, car, drive, vehicle, automobile, transport, travel
lock3, lock, secure, private, encrypted, dualtone
clock, clock, time, schedule
thumbs-up2, thumbs-up, up, like, rate, vote up

איך עובדת שיטת תוספות שיער?


תאם מפגש יעוץ

תחילה חשוב לציין שבשיטה של תוספות שיערפשוט יהיה לכם שיער בהצלחה מלאה ללא כל סיכון בלי כאבים ובלי תרופות. מדובר בשיטה פשוטה ומהירה שבסוף התהליך תוכלו להינות משיער מלא על ידיי התאמת תוספת שיער שמיועדת בהתאמה אישית לפי האיזור הדליל, צבע השיער ומרקם השיער. בחיי היום יום תוכלו להינות משיער מלא ויפה ולהמשיך באורח החיים כרגיל.