אחת הבעיות הקשות שגברים ובמיוחד נשים מתמודדים איתה הוא מצב של שיער דליל. זו בעיה קשה מאחר ועבור גברים וכאמור גם עבור נשים רבות, מדובר בנזק אסתטי אשר הם מחפשים לו פתרון מועיל ולא תמיד מוצאים.

תוספת שיער טבעי

תוספת שיער טבעי
נשים וגברים סובלים משיער דליל מסיבות רבות, ובדומה למצבים אחרים בגוף, נשירת שיער ומצב של שיער דליל, הוא בלתי הפיך ברוב המקרים. אם מתחילים לאבד שיער, בוודאי אם מקריחים, אין סיכוי שהמצב יחזור שוב לעצמו, כלומר ששוב נגיע לסיטואציה בה הקרקפת תהיה עם בלורית יפה או שיער גולש ומבריק. בדרך כלל הכיוון הוא אחד. זו הסיבה, בין השאר, כל הזמן גבירם ונשים מחפשים דרכים לטיפול בשיער דליל.

בין האפשרויות שעומדות לרשות הגברים והנשים, הן תוספת שיער טבעי. מדובר על תוספות של שיער אדם אמיתי מסוגים שונים. מדובר על תוספות שיער מתולתל, גלי, חלק ועוד. תוספות אלו ניתן לחבר לשיער המקורי ובכך ליצור לו נפח ייחודי ולהפוך אותו להרבה יותר מלא ויפה. השימוש בתוספות שיער טבעי אומנם פופולארי מאוד אצל נשים, אך גם גברים רבים החלו להשתמש בתוספות מסוגים שונים על מנת להסתיר מצבים של נשירת שיער וכן התקרחות. 

בעוד שאצל נשים תוספות השיער מתחברות לשיער הטבעי בשביל ליצור שיער ארוך יותר בחלקים שונים בראש, עם זה בפוני ועם זה בחלק האחורי של השיער, הרי שאצל גברים מדובר על תוספת שיער טבעי שמתחברות בחלק העליון של הקרקפת, היכן שבדרך כלל ישנה התקרחות ואפשר להבחין באיים ריקים של שיער. מצב זה יוצר תחושה לא נעימה מבחינה אסתטית, שכן זה לא לכאן ולא לכאן, זה לא מצב בו יש שיער מלא על הקרקפת ומצד שני לא מדובר בקרחת שלמה. לכן במקום לוותר על השיער הקיים, בסוף מדביקים תוספות שיער טבעי, ובכך מבצעים טיפול בשיער דליל על ידי יצירת חיבור של התוספות עם השיער המקורי. עם החיבור הוא טוב, אז לא רואים שיש התדלדלות של השיער שכן נוצר מרבד שלם ושטוח של שיער. על הקרקפת.

לסיום, אם אתם מעוניינים גם כן לעבור טיפול בשיער דליל, זה הזמן שלכם לפנות אלינו, לקבל כלים ייחודים כולל תוספת שיער טבעי. אצלנו בחברת PELO תוכלו לקבל את כל הכלים והמידע אודות טיפול בשיער דליל ונשירת שיער, ואנחנו נשמח לעזור לכם להחליט כיצד להתמודד עם הבעיה בצורה הטובה ביותר.