במהלך השנים, השיח על נשירת שיער או התקרחות עסק בעיקר בגברים, אך האמת היא שגם נשים רבות מתמודדות עם תופעה זו, מסיבות שאנחנו מיד נציג. זו הסיבה שבמשך השנים גם נוצרו פתרונות שונים עבורן בשביל להתמודד עם הבעיה.

תוספות שיער בהדבקה

תוספות שיער בהדבקה


נשירת שיער לנשים היא תופעה מוכרת אשר רק בעשורים האחרונים, אנחנו יכולים לראות כיצד חברות שונות מנסות להתמודד עם זה באמצעות פתרונות כגון תוספות שיער בהדבקה, תכשירים, פאות ועוד. הבעיה של נשירת שיער אצל נשים נוצרת מסיבות שונות, למשל, משינויים הורמונאליים וביולוגיים, הריונות, מחלות, חשיפה לחומרים מסוכנים, לחצים נפשיים, חרדות, דיכאון, חוסר שינה, תזונה לא נכונה, תסרוקות ושימוש בתכשירי שיער שונים, גנטיקה ועוד. יש לציין שברוב המקרים (להוציא הריונות ולידה וכן שינויים הורמונאליים) הרי שמדובר למעשה באותן סיבות בגינן גם גברים מתמודדים עם נשירת שיער. אך עצם העובדה שהתופעה התרחבה מאוד עם השנים, אז החלו לשים לב לכך.

כאמור אנחנו יכולים לראות כיום לא מעט פתרונות לתופעה זו, אך יש לציין שחלק מהפתרונות, למשל, תוספות שיער בהדבקה, משתמשים בהם לא רק לשם פתרון לנשירת שיער אלא גם לצרכים אחרים. כך למשל, תוספות שיער תלתלים או אחר, מיועדים גם במקרים בהם רוצים להוסיף לשיער הקיים נפח. נשים רבות משתמשות בתוספות שיער בהדבקה או בצורות אחרות (חרוזים, קליפסים) לפני אירועים חגיגיים. במקרים רבים הן מורידות את התוספות ביום יום. כאשר מדובר על מצב של נשירת שיער לנשים רבות התוספות יכולות להיות פתרון הולם גם ביום יום.


יש לא מעטים שיתהו מדוע צריך תוספות שיער ומדוע נשים צריכות לטפל במצב של נשירת שיער, ההסבר לכך הוא די פשוט. עבור נשים, יותר מאשר אצל גברים, השיער מהווה אלמנט חשוב למראה ולנראות, ביטחון עצמי והערכה אישית, כבר בימי הביניים היה לשיער חשיבות גדולה, נשים אוהבות לטפח אותו ולשמור עליו. לכן חשוב להן שלא תהיה אצלן נשירה ואם יש אז לטפל בו כנדרש, בין היתר באמצעות תוספות והשלמת שיער בצורות שונות.

אנחנו בחברת PELO  מתמחים בטיפול של נשירת שיער לנשים, בין היתר באמצעות תוספות שיער להדבקה ובאלמנטים אחרים. אם יש לכן בעיה של נשירת שיער, אתן מוזמנות לפנות אלינו עוד היום דרך האתר או בטלפון ולקבל מענה שלם. אצלנו תוכלו לקבל הצעות מחיר אטרקטיביות לתוספות שיער ולטיפולים באמצעים נוספים בנשירה.