רבות כבר דובר ונכתב בכל הקשור בשיער נשים. מחקרים רבים נעשו בנושא מהיבטים שונים, הן היבטים ביולוגיים והם היבטים פילוסופיים ופסיכולוגיים. כמו כן יצירות ספרותיות וקולנועיות רבות עסקו בנושא, שכן כל אחד יודע עד כמה משמעותי הוא השיער עבור האישה.

תוספות לשיער

תוספות לשיער

לכן כשנשים מתמודדות עם נשירת שיער, מדובר לא רק בעניין אסתטי אלא מעבר לכך, אם אצל גברים רבים העניין מתקבל בהבנה, ברוב המקרים, שכן זה נראה להם טבעי שנושר להם השיער והם מתקרחים, הרי שאצל הנשים זה נתפס פחות בהבנה או לפחות עולות אצלן יותר שאלות ותהיות בנושא, למרות שכל מומחה לתוספות שיער ובכלל לכל הנושא של שיער נשים יודע, שמדובר בתופעה מוכרת בספרות המחקרית.

הסיבה שהנושא של טיפול בנשירת שיער אצל נשים הוא מאוד מפותח, נובעת בין היתר מכך שנשירת שיער היא דבר נפוץ מאוד אצל נשים. הן חוות את זה בזמן ההיריון ואחרי הלידה, הן חוות את זה מסיבות הורמונאליות, מסיבות ביולוגיות, חלקן עוברות תהליך כזה בעת שינויים נפשיים (בעיקר במצבים של לחץ וחרדה) וכן במאה ה-20 ראינו התגברות של התופעה כתוצאה משימוש יתר בתכשירי שיער וכן מחשיפה לחומרים מסוכנים ומזהמים.

המחקר והטיפול בנשירת שיער אצל נשים הוביל בין היתר לשימוש הולך וגובר בתוספות שיער. מדובר על שיער טבעי אשר מתחבר באמצעות דבק או באמצעים אחרים לשיער המקורי ובכך למעשה, מתמודדים עם נשירת שיער באמצעות יצירת נפח חדש לשיער. יש להדגיש, שלשם שימוש בתוספות שיער יש צורך לבחון תחילה את השיער המקורי על מנת לוודא שאכן ניתן לבצע התאמה והשלמה שכזו.  נקודה חשובה של כל מומחה לתוספות שיער ידע להסביר, תוספות לשיער הן אולי טבעיות אך לא מדובר בשיער המקורי ולכן צריך להכיר בכך, שלא מדובר בפתרון האידיאלי במסגרת טיפול בנשירת שיער אצל נשים, מצד שני, כל אחד יודע, ששיער נושר כבר לא יחזור לראש וברוב המקרים גם לא יגדל שנית. לכן תוספות לשיער זה הפתרון הטוב ביותר.

לסיום, אתן מוזמנות לפנות אלינו לחברת PELO לקבל עוד מידע על טיפול בנשירת שיער אצל נשים. כל מה שעליכן לעשות, זה ליצור איתנו קשר בטלפון או דרך האתר, ואנחנו נשמח לעמוד לרשותכן. אצלנו תוכלו לקבל הצעות מחיר אטרקטיביות בנושא. אנחנו נדאג לענות על כל שאלה בהקדם האפשרי. אתן מוזמנות לפנות אלינו עוד היום.