רבים מאיתנו מוטרדים מדי יום מתופעת השיער הדליל אשר פוגעת בדימוי העצמי ומחפשים פתרונות לתופעה זו. כיום יש חברות רבות ואנשים שמתעסקים בתחום של תוספות שיער שמציעים פתרונות שונים לבעיה הקשה ביותר של כל גבר או אישה שהיא שיער דליל, חלקם יעילים יותר וחלקם פחות, ריכזנו לכם חלק מהפתרונות כמו צבע מתאים, תספורת מחמיאה או תוספת שיער

פתרונות לשיער דליל

פתרונות לשיער דליל

תספורת מתאימה לשיער דליל

לנשים עדיף להיפטר מהשיער הארוך שמשקלו רק מבליט את שבילי הקרקפת הנוצרים כתוצאה מנשירת שיער ושיער דליל ולקצר את השיער לתספורת קייצית ומדורגת מאוד הגורמת למראה שיער נפוח ומלא יותר. לגברים מומלץ להאריך שיער עד לאורך של 2 סנטימטרים על מנת שיוכלו להסוות את השיער באמצעותו או לחלופין "לעשות גלח" או תספורת קצוצה מאוד בכדיי לתשתש את ההבדלים בין האיזור המלא לאיזורים הדליל משיער. יש גם את סגנון התספורת שמוכר בשם "הלוואה ברבית" בה בעליי שיער דליל או בעליי קרחת מאריכים שיער באיזור מסויים ואותו מסרקים לאיזור דליל משיער או אפילו הקרח עד להסוואתו. (אני פחות ממליץ)

צבע שיער

לנשים הסובלות משיער דליל אני ממליץ לצבוע את השיער בגוון בהיר מכייון שצבע שיער כהה מגביר את קונטרס בין כההות השיער לבהירות הקרקפת, צבעים ניטרליים עדיפים בגוונים של חום בהיר או דבש, כמו כן אני ממליץ גם על גוונים עדינים, גוונים בפיזור נכון יעניקו יותר עומק לשיער.לגברים אני פחות ממליץ פחות לצבוע את השיער במטרה להסוות שיער דליל, גוונים יכולים לעזור לפעמים אבל זה קצת ילדותי ולא תמיד מתאים.

צביעת הקרקפת למראה שיער מלא

לנשים וגברים המבקשים מראה שיער מלא יותר יש מגוון תכשירים לצביעת הקרקפת, תכשירים אלו מגיעים בדרך כלל במספר גוונים ומגיעים בצורת אבקה או ספריי למילוי שיער דליל.תכשירים אלו יכולים לתת פתרון טוב לתחילת ההתקרחות והם נשטפים במגע עם מים

 

תרופות ומשחות נגד התקרחות

יש מספר תכשירים רפואיים כפתרון למילוי שיער דליל, משחות ותרסיסים או כדורים לנטילה, את חלקם ניתן גם להשיג ללא מרשם רופא.

תוספות שיער למילויי שיער דליל

תוספות שיער למילויי שיער דליל

שיער דליל לגברים ונשים ניתן להסוות ע"י תוספות שיער , בשיטה זו נעשה שימוש ע"י תוספת שיער לגברים להסוואת האזור הדליל או הקרח או ע"י תוספות שיער לנשים בעיקר למילויי השיער הדליל בחלקה העליון של הקרקפת.