בעבר, בשנות החמישים-שישים-שבעים, פאות לגברים היו דבר מאוד פופולארי. לא מעט גברים אשר התמודדו עם קרחות, נאלצו לשים פאה על הראש בשביל להסתיר את הקרחת. אפילו בשנות התשעים אנחנו זוכרים את הפרק בסיינפלד בו ג'ורג' ניסה להתמודד עם הקרחת שעל ראשו באמצעות פאה. אך נדמה שהוא היה היחידי שהסכים לשים פאה על הראש, אחריו יותר ויותר גברים אשר התמודדו עם התקרחות ונשירת שיער, העדיפו לפנות למקומות אחרים, טיפולים שונים.

פאות לגברים

פאות לגברים
הרעיון של פאות לגברים הוא לא כל כך מופרך אם חושבים עליו לעומק, בוודאי שלא היום כשכל הנושא השתכלל מאוד. לא מדובר עוד בפאות שניתן לראות שהן פאות, לא מדובר בפאות טבעיות שקל מאוד להבין שאין ביניהן לבין השיער הטבעי שום קשר. מדובר על פאות איכותיות, משיער טבעי כמובן, אשר מודבקות בצורה נפלאה, ומאפשרות לגברים להתמודד עם מצבים של התקרחות או נשירת שיער. מדובר בפאות שניתן לעשות איתן הכל, כולל כניסה למים, מקלחת, צבע, תספורת ועוד.

הרעיון של פאות לגברים הוא לא חדש כידוע, כבר במאות הקודמים, גברים רבים שמו על עצמם פאות בשביל להסתיר קרחת או נשירת שיער, דברים שנתפסו כלא גבריים ולא אסתטיים. במהלך השנים אומנם גברים החליטו לנטוש את הרעיון ויותר ויותר מהם הסכימו לקבל את העובדה שהם מתקרחים ומתמודדים עם נשירת שיער וכן עם שיער דליל. בכל זאת יש לא מעט גברים אשר חובשים פאות טבעיות, מדובר על פאות משיער אדם טבעי, פאה שמותאמת לקרקפת של הגבר וכן אם יש לו שיער משלו, אז הפאה מותאמת בצבע ובסגנון גם לשיער המקורי שלו.

פאות לגברים זה בעיקר עניין אסתטי, למרות שיש לא מעט גברים אשר חובשים פאות אלו גם במקרה שהם חולים, למשל גברים שעוברים כימותרפיה ונאלצים להתמודד עם השפעותיה, בפרט נשירת שיער מאסיבית, מעדיפים להסתיר זאת באמצעות פאות טבעיות שונות. פאות אלו מסוגלות לטשטש מעט את עצם העובדה שהם חולים. יש לציין שלא רק גברים משתמשים בפאות אלו, גם נשים כמובן.

אצלנו בחברת PELO תוכלו למצוא מגוון פאות טבעיות ובפרט פאות לגברים. כל מה שעליכם לעשות זה ליצור איתנו קשר וצוות החברה ישמח לעמוד לרשותכם. אתם יכולים לקבל אצלנו מידע רב אודות נשירת שיער לגבירם והאופן שניתן להתמודד עם מצב שכזה. אתם יכולים לפנות אלינו בטלפון ולקבוע פגישה עם הצוות המקצועי שלנו עוד היום.