נשים רבות אשר חוששות ממצב של נשירת שיער או לא אוהבות את האופן בו שיערן נראה, פונות אל מומחים בשביל לקבל המלצות כיצד לנהוג. בזמן שתכשירי שיער שונים גורמים לנשירת שיער ולא בהכרח לשמירה על השיער, הרי שאצל אותם מומחים הן יכולות לקבל המלצות על מילוי והארכת שיער.

נשירת שיער

נשירת שיער

מילוי והארכת שיער מיועד לנשים אשר מתמודדות עם נשירת שיער, ואז יש צורך למלא אותו על מנת להחזיר לו את המראה המקורי שלו, או לנשים אשר יש להן שיער קצר והן מעוניינות להאריך ולמלא אותו. חשוב להדגיש, לא כל אישה יכולה לגדל את שערה באופן טבעי, לכן נשים רבות משתמשות בכלים ותכשירים שונים לצורך מילוי והארכת שיער. בדרך כלל מדובר על תוספות שיער מסוגים שונים.

כשמדברים על מילוי והארכת שיער, הכוונה היא בדרך כלל לשימוש בתוספות שיער, תוספות אלו מודבקות לשיער המקורי ובכך הן מאפשרות יוצרות מרבד נפלא של שיער ארוך ומלא. במידת הצורך והרצון, ניתן להסיר את התוספות ולחזור אל השיער הקצר. יש לציין שבשביל שהשיער יישאר מלא וארוך לאורך זמן, יש לחדש את הדבק, אחרת הוא עלול להיהרס ולכן הוא גם התוספות עלולות ליפול.

שימוש במילוי והארכת שיער, הוא כאמור פתרון לא רע במקרה של נשירת שיער. נשים רבות מתמודדות עם מצב זה ולכן הן פונות אל מומחה לנשירת שיער שיציע להן כיצד להתמודד עם המצב. לעיתים מדובר במצב זמני (הנשירה היא זמנית) ולכן הוא מציע להן להתאזר בסבלנות. לעיתים מדובר על מצב שדורש שינוי בתזונה, טיפול במצב נפשי וכן הלאה. אך פעמים רבות יש צורך לבצע טיפול בשיער עצמו, כלומר טיפול בנשירת שיער. במקרה כזה יש לחשוב גם על האופציה של שימוש בתוספות שיער ובפרט במילוי והארכת שיער. כאן המקום להדגיש, התוספות הינן טבעיות, עשויות משיער אדם, הן מגיעות בצורות שונות ובצבעים מגוונים, וכן ניתן לבחור את האורך שלהן. כמובן שיש לבצע התאמה מושלמת לשיער המקורי, כך שלא יהיה ניתן להבחין שמדובר בתוספות.

אם אתן מחפשות מומחה לנשירת שיער, אתן מוזמנות לפנות אלינו. צוות PELO מתמחה בטיפול בנשירת שיער ובין היתר גם באמצעות טיפול במילוי והארכת שיער. אתן מוזמנות לפנות אלינו ולקבל הצעות מחיר אטרקטיביות בנושא. כל מה שעליכן לעשות זה ליצור איתנו קשר בטלפון או דרך האתר ואנחנו נשמח לעמוד לרשותכן.