אחת השיטות היעילות יותר כיום להסוואה של שיער דליל היא תוספת שיער, כיום שיטה זו תופסת תאוצה רבה בקרב המחפשים פתרונות לנשירת השיער ולמראה השיער הדליל, דפי האינטרנט מלאים במידע ובגלריות של תמונות לפני ואחרי תוספת שיער וקל מאוד להתרשם, ריכזנו עבורכם מספר יתרונות של השימוש בתוספת שיער לגברים ונשים.

מילוי שיער דליל

מילוי שיער דליל

תרונות מילוי שיער דליל באמצעות תוספת שיער:

 • הקלות שבשיטה – מדובר השיטה מאוד פשוטה ולא מורכבת, תוספת שיער זו סכ"ה רשת עדינה, אורירית ודקה מאוד שעליה שזור שיער זהה לשיער הטבעי בקרקפת, תוך מספר דקות הרשת מוצמדת לקרקפת והשיער בתוספת מותאם לשיער הטבעי.
 • מתקבל מראה טבעי – כיום ניתן להגיע בקלות לתוצאות מדהימות ולא פחות חשוב טבעיות ע"י מילוי שיער עם תוספת שיער, את השיער בתוספת השיער ניתן להתאים לכל מרקם או צבע שיער אפילו אם יש שיער שיבה ניתן להתאים תוספת שיער עם שיער זהה.  כאן חשוב לציין שעל מנת להינות ממראה שיער טוב וטבעי, התאמת תוספת שיער לראש חייב להיות על ידיי מומחים ומנוסים בתוספות שיער, על התוספת להיות במידות מדוייקות לאזורים הדלילים או הקרחים, השיער חייב להיות שיער אדם טבעי באיכות גבוהה, התאמת צבע ומרקם השיער חייבת להתבצע בקפידה.
 • החיים ממשיכים כרגיל – ממש חלק מהראש, חופפים רגיל, מסרקים את השיער ומעצבים אותו איך שרוצים עם קרם לחות או עם ג'ל, אם יש אורך חיים ספורטיבי ממשיכים כרגיל.
 • 100% הצלחה – מאחר ומדובר בפתרון קוסמטי בעת מילוי שיער דליל עם תוספת שיער אין שום מניעה שלא יהיה שיער מלא,
 • פתרון הפיך – בכל מקרה, אם בחרתם בשיטה זו כפתרון ומאיזו שהיא סיבה לא אהבתם, בקלות אפשר להחזיר את הגלגל לאחור, מורידים את תוספת השיער וחוזרים למראה שהיה לפניי.
 • גם אם יש קרחת – גם אם יש לכם קרחת מלאה ולא רק שיער דליל ואתם חפצים בשיטת מילוי שיער דליל ע"י תוספת שיער השיטה הזאת יכולה בהחלט לתת מענה טוב ובקלות מכיוון שמדובר ברשת עם שיער ולא משנה מה יש מתחת שיער דליל או קרחת חלקה
 • אין התערבות כירוגית – בשונה מהשתלת שיער כירוגית, מילוי שיער דליל ע"י תוספת שיער היא פתרון קוסמטי הסוואתי ולכן אין כל התערבות כירוגית או הרדמה
 • גברים ונשים – מילוי שיער דליל בשיטה זו מתאים לנשים ולגברים הסובלים משיער דליל כאחד תוך שימוש עם תוספות שיער לגברים או תוספות שיער לנשים
 • מתאים לכל גיל – עם תוספת שיער ניתן להגיע לכל תוצאה שרוצים ביין אם זו תספורת אופנתית וצעירה, תספורות סולידיות יותר, או אם במשך השנים יש שיער שיבה ניתן לשלב זאת בקלות בתוספת השיער לפי אחוזיי השיער השיבה בראש.

.

 •  ללא תרופות – בנידוד לכדורים ומשחות למילוי שיער דליל,עם שימוש בתוספת  שיער אין כל התערבות תרופתית.
 • העלעת הביטחון העצמי – רבים המזוהים עם שיער דליל או קרח מרגישים תחושה של חוסר ביטחון כתוצאה מהמראה, ע"י מילוי שיער עם תוספת שיערר והמראה האטרקטיבי המתקבל, הביטחון העצמי עולה בהתאם.

לנו ב-Pelo תוספות שיער יש ניסון עשיר בהתאמת תוספת שיער כפתרון למילוי שיער דליל יחד עם שיער ברמה הגבוהה ביותר, עם הידע והנסיון שלנו אנו מגיעים לתוצאות מדהימות ברמת התספורת וההתאמה של תוספת השיער לשיער הטבעי, אם יש לכם עוד שאילות בנושא מילוי שיער דליל אנא צרו קשר ונשמח לתת מענה