כל מי שמכיר את התחום של תוספות שיער יודע, שמדובר בתחום שפונה בעיקר אל נשים. הרי נשים משתמשות בתוספות שיער לצרכים אסתטיים, בעיקר כשהן רוצות להאריך את שיערן לקראת אירועים מיוחדים, פגישות, מסיבות וכדומה. אך בתוספות שיער משתמשים גם גברים כפי שנוכל לראות במאמר זה.

הדבקת שיער לגברים

הדבקת שיער לגברים

תוספות שיער קבועות, הן תוספות שמיועדות להסתיר חלקים ריקים בקרקפת, חלקים בהם אין שיער ולמעשה מדובר באיים של קרחת. גברים שמתמודדים עם מצב שכזה צריכים להחליט, האם להשאיר את המצב כמו שהוא, האם לעשות קרחת או לחילופין, האם לרכוש תוספות שיער קבועות ולהדביק אותן באזורים הריקים. כך הם יכולים למלא את הקרקפת שלהם בשיער ולא להתמודד עם סיטואציה של חצי קרחת-חצי שיער.

הדבקת שיער לגברים הוא עניין די פשוט, ניתן לבצע את זה בבית, אך ההמלצה היא לפנות אל מומחים בהדבקת שיער קבועה, מעצבי שיער או מומחים בטיפול בשיער. ההדבקה תתבצע באופן הבא. תחילה בוחנים את מיקום התקרחות ואת האפשרות לבצע הדבקת שיער קבועה. במידה ואכן ניתן ולא מדובר באזור בעייתי, אז דואגים שהמקום יהיה חלק ונקי. לאחר מכן מורחים את הדבק ואז מדביקים תוספות שיער קבועות. התוספות יהיו בצבע דומה לשיער המקורי וכן הסוג של השיער יהיה דומה. במקומות רבים תוכלו ליהנות מהדמיה של הדבקת שיער קבועה, כך שתוכלו לדעת כיצד בדיוק זה ייראה בסוף התהליך.
אחרי שתהליך ההדבקה נגמר, השימוש בתוספות השיער הוא רגיל לגמרי, כלומר, ניתן לחפוף את השיער, להיכנס איתו לים או לבריכה, ניתן לסרק אותו, וכדומה. גם במקרים של הזעה לא נגרם שום נזק לשיער. זה כמובן בתנאי שמדובר בתוספות שיער איכותיות (לשם כך השיער צריך להיות אמיתי ולא סינתטי).
 


הדבקת שיער לגברים מתאימה לצעירים ומבוגרים כאחד, אשר מתמודדים עם נשירת שיער והתדלדלותו. ההמלצה היא לבחון תחילה עם מומחים לטיפול בשיער כיצד לנהוג ורק לאחר מכן להתחיל בטיפול. חשוב לציין, יש לפנות אל מומחים מקצועיים ומנוסים שמכירים את התחום ולא לכל מי שמציע טיפול בשיער.

אם אתם מחפשים מומחים בהדבקת שיער קבועה, אתם מוזמנים לפנות לצוות שלנו, אנחנו בחברת PELO, מתמחים בהדבקת שיער לגברים וכן לנשים. אצלנו תוכלו לקבל הצעות מחיר אטרקטיביות לטיפולים מגוונים. כל מה שעליכם לעשות זה ליצור איתנו קשר עוד היום, דרך הטלפון או באינטרנט ואנחנו נשמח לעמוד לרשותכם בהקדם.