לא מעט גברים ונשים מעוניינים לבצע טיפול של מניעת נשירת שיער, במקרים מסוימים הטיפול עוזר ואכן נמנעת נשירת שיער. במקרים אחרים אין ברירה אלא לעבור טיפולים מסוימים אחרי שהשיער כבר החל בנשירתו. זה נכון הן אצל גברים והן אצל נשים.

הדבקת שיער טבעי

הדבקת שיער טבעי

בין הטיפולים הטובים ביותר למניעת נשירת שיער הוא הדבקת שיער טבעי. מדובר על טיפול שיכול להתבצע אצל גברים ואצל נשים. הרעיון של הטיפול הוא מאוד פשוט, ניתן לקחת תוספות של שיער טבעי, בהמשך נסביר מדוע יש לבחור שיער טבעי ומאיזה סוג, להדביק אותו באמצעות דבק מיוחד על גבי הקרקפת, במקומות בהם יש נשירת שיער, ובכך אנחנו ממלאים את החסר. לא מדובר על הדבקת שיער טבעי שבאה להסתיר או למנוע קרחת שלמה אלא רק מקומות בהם יש נשירת שיער או שיער דליל.

כאמור מדובר על הדבקת שיער טבעי, והסיבה שצריך לבחור שיער טבעי היא, שזה השיער הטוב ביותר שיש, שיער אדם. בעבר היה ניסיון לעבוד עם שיער מלאכותי, סינתטי, אך מדובר בשיער שלא מחזיק מעמד, הוא לא נדבק טוב, הוא לא בטיחותי, ואיננו מומלץ. לכן ההמלצה היא להיעזר אך ורק בשיער טבעי. יש להדגיש, שימוש בשיער זה יכול להתבצע בצבעים ובגוונים רבים, ואורך השיער המודבק תלוי באורך השיער שיש על הראש. ההדבקה מתבצעת באמצעות דבקים איכותיים שמונעים את נשירת התוספות.

לגבי תוספות שיער, הרי שאנחנו יכולים למצוא התאמות מושלמות של תוספות שיער לסוג השיער הטבעי. כלומר, ניתן למצוא תוספות שיער לשיער מתולתל, וכן תוספות לשיער גלי, חלק, וכן סוגי שיער אחרים. כל זה מיועדים הן לטיפול במניעת נשירת שיער וכן לצרכים אסתטיים. נשים רבות משתמשות בתוספות שיער מתוך כוונה להוסיף נפח ייחודי לשיער ראשן. לרוב הן מוסיפות תוספות שיער לפני אירועים גדולים. הדבקת שיער טבעי אפשרית לטווח ארוך וקצר, על כן הן יכולות לבחור האם להשתמש בתוספות אלו לצרכים יומיומיים או ייחודים לרגל אירוע כזה או אחר.

לפני סיום, אנחנו רוצים להמליץ לכן ליצור איתנו קשר, צוות PELO, ישמח לעמוד לרשותכן בכל הקשור למניעת נשירת שיער בדרכים שונות, בין היתר באמצעות הדבקת שיער טבעי וכן שימוש בתוספות נוספות. אתן מוזמנות ליצור איתנו קשר דרך האתר או בטלפון, לקבל מאיתנו את כל המידע הנדרש בתחום, הצעות מחיר אטרקטיביות וכן אנחנו נקבע איתכן פגישה בהקדם.