המספרים מגלים שלפחות שמונים אחוז מהגברים מתקרחים בשלב מסוים בחייהם, עם השנים אגב הגיל יורד וכיום אפשר לראות כבר בגיל העשרים גברים אשר מתמודדים עם קרחת על ראשם. זו אחת הסיבות שטיפולים בנוסח השלמת שיער הופכים מאוד פופולאריים אצל גברים.

הדבקת פאה

הדבקת פיאה

ישנם הסברים רבים מדוע גברים מתקרחים ועוד בגיל צעיר. הסיבות העיקריות לכך הן גנטיקה (אם האב מתקרח, יש סיכוי סביר שגם הבן יתקרח עם הזמן), שימוש יתר במוצרי שיער (מה שמסביר את העובדה שעם השנים יותר ויותר גברים מתקרחים, שכן השימוש במוצרי שיער הולך וגובר), מחלות, זיהומים סביבתיים, לחץ נפשי, חוסר שינה, תזונה לא נכונה ועוד. כל הדברים הנ"ל כפי שאפשר להניח, הם יחסית חדשים, כלומר המודרנה והתיעוש הביאו לידי כך שיותר ויותר גברים נאלצים להתמודד עם קרחות.

לפני שנציג פתרונות בסגנון של השלמת שיער, חשוב להבהיר שיש הבדל בין התקרחות לבין נשירת שיער אצל גברים. בעוד התקרחות היא תופעה במהלכה כל השיער נעלם עד לכדי מצב של קרקפת חלקה לגמרי, הרי שנשירת שיער אצל גברים היא מצב בו חלק מהשיער נושר ובמצבים נפשיים שונים, מדובר על נשירה לא רק מהקרקפת אלא גם מחלקים אחרים בראש. זו הסיבה שהטיפול בתחום זה הוא לא רק פיזי אלא גם נפשי.

הפתרונות לתופעה של נשירת שיער אצל גברים הם טיפולים שקשורים להשלמת שיער. כאן אפשר לבחור בין אפשרות של הדבקת פאה בסגנון הישן, דבר שהוא מעט בעייתי מאחר וקל מאוד להבחין שאכן מדובר בשיער לא אמיתי (מה עוד שצריך עוד לסדר את הפה כך שהיא תתאים למבנה הראש), ועד לטיפולים שכוללים השתלת שיער, השלמת שיער, ועוד. מדובר בטיפולים שמתבצעים בהתאם למבנה הקרקפת, בהתאם למבנה השיער, וכן בהתאם למצב. כלומר, אם יש כמות מסוימת של שיער, אז בוחנים כיצד ניתן לבצע השלמת שיער כך שהקרקפת תושלם באופן מלא. הרעיון הוא להביא לכדי מצב שלא יהיה חסר שיער בשום חלק של הראש. רצוי מאוד לבצע מספר בדיקות לאחר הטיפול על מנת לוודא שהוא אכן הושלם כראוי.

לסיום, אם אתם גברים ואתם מחפשים טיפול השלמת שיער, זה הזמן שלכם לפנות אלינו אל pelo, אצלנו תוכלו לקבל את כל המידע אודות טיפולי השלמת שיער כולל הדבקת פאה ועוד מגוון רחב של טיפולים. אתם מוזמנים לפנות אלינו ולקבל את כל הפרטים מיד.